panipozyczka.pl

Pieniądze nawet w 15 minut

MASZ
PYTANIA?

Warunki

Szybko i bez ryzyka

Korzystanie z oferty firmy panipozyczka.pl jest całkowicie bezpieczne i nie wiąże się z żadnym ryzykiem. Niektórzy z nas obawiają się skorzystać z usług firmy pozabankowej. Boimy się nieuczciwego pośrednika, a także ukrytych kosztów. Nasza firma oferuje Państwu błyskawiczną realizację transakcji i wysoki poziom bezpieczeństwa. Wystarczy, że wyślą Państwo do nas wypełniony formularz dostępny na naszej stronie internetowej, a my natychmiast zajmiemy się jego weryfikacją. Jeżeli zakończy się ona pozytywnie, pieniądze zostaną wypłacone na Państwa konto w przeciągu kilku godzin. Szczegółowe zasady współpracy z serwisem panipozyczka.pl można znaleźć w regulaminie dostępnym na naszej stronie internetowej. Zasady współpracy z naszą firmą są całkowicie jasne, dlatego nasi klienci nie ponoszą ryzyka.

Dyskretnie i bezpiecznie

Wiele osób, które zastanawiają się nad skorzystaniem z usług serwisu panipozyczka.pl obawia się o bezpieczeństwo podawanych nam danych. Chcemy Państwa zapewnić, że wszelkie informacje o sobie, które przekazują Państw do naszego serwisu są całkowicie bezpieczne. Nie udostępniamy nim firmom, ani osobom trzecim. Zostają one wykorzystane jedynie w celu umożliwienia zawarcia szybkiej transakcji pożyczki. O wszystkich zasadach udostępniania danych można przeczytać w regulaminie naszego serwisu, do którego odsyłamy. Nasi klienci nie muszą się również obawiać o bezpieczeństwo danych w serwisie. Nasza firma przykłada szczególną wagę do odpowiednich zabezpieczeń, przez co nie istnieje ryzyko kradzieży danych. Naszym priorytetem jest dyskrecja i bezpieczeństwo naszych klientów, dlatego nie ma możliwości, żeby współpraca nie była udana.

Zawsze możesz się rozmyślić

Każdy klient, który ubiega się o pożyczkę powinien być świadomy, że zawsze może się rozmyślić. Jeżeli po podpisani umowy doszliśmy do wniosku, że nie potrzebujemy już pożyczki, lub też wydarzyły się inne nieprzewidziane sytuacje, które sprawiają, że chcielibyśmy wycofać się ze zobowiązania, mamy taką szansę. Warunek jest jednak taki, że od czasu podpisania umowy nie może minąć więcej niż czternaście dni. Jeżeli zerwiemy umowę w tym czasie, będzie ona nieważna. Nie będziemy również musieli podawać motywów naszej decyzji. Cała procedura odstąpienia od umowy o pożyczkę jest zawarta w regulaminie naszego pożyczkodawcy. Żeby zrezygnować z pożyczki będziemy musieli wypełnić stosowny formularz i na przewidzianych przez pożyczkodawcę zasadach zwrócić pożyczone pieniądze.

Przedłużenie okresu spłaty pożyczki

Kryzysowe sytuacje się zdarzają i nikt z nas nie może być całkowicie pewny, że uda się mu spłacić pożyczkę w terminie. Być może w międzyczasie stracimy pracę lub zostaniemy obciążeni poważnymi zobowiązaniami. Jeżeli przydarzyła się nam niespodziewana sytuacja powinniśmy zachować spokój. Nadal istnieje możliwość, że spłacimy naszą pożyczkę i nie zostaniemy obarczeni dodatkowymi kosztami. Powinniśmy jak najszybciej poinformować firmę pożyczkową, z którą współpracujemy, że nie jesteśmy w stanie spłacić naszego zobowiązania w terminie. Możemy ubiegać się o przedłużenie terminu spłaty pożyczki. Większość firm pozabankowych godzi się na ustalenie późniejszego terminu. Cała procedura może się różnic w zależności od konkretnego pożyczkodawcy, dlatego powinniśmy zapoznać się z regulaminem naszej firmy pożyczkowej. Odroczenie terminu spłaty pozwoli nam uniknąć naliczania karnych odsetek.

Niespłacenie pożyczki

Niespłacenie pożyczki wiąże się z wieloma przykrymi konsekwencjami, dlatego wszystkie firmy pożyczkowe zachęcają swoich klientów do rozważnego podejmowania decyzji o pożyczce. Jeżeli cel, na który mają zostać pożyczone pieniądze nie jest dla nas niezbędny, lepiej jest zrezygnować z pożyczki. Pożyczkobiorca, który nie spłaca swoich zobowiązań w terminie zostaje obarczony dodatkowymi kosztami w postaci karnych odsetek. Tak więc koszty naszego zobowiązania znacznie wzrastają. Ponadto należy się liczyć z faktem, że firma pożyczkowa będzie chciała odzyskać swoje pieniądze. Rozpoczęcie procesu windykacji wiąże się z wieloma kosztami, które ostatecznie zostaną doliczone na poczet naszej pożyczki. Podobnie wygląda sprawa z kosztami wszczęcia i prowadzenia postępowania sądowego.