panipozyczka.pl

Pieniądze nawet w 15 minut

MASZ
PYTANIA?

Jak to działa?

Pożyczka w serwisie panipozyczka.pl to bardzo atrakcyjna propozycja dla wszystkich tych, którzy potrzebują bardzo szybko pożyczyć pieniądze na krótki czas. Firmy pozabankowe, z którymi współpracuje nasz serwis, pod wieloma względami wyprzedzają tradycyjne banki. Podstawowym ich atutem jest szybki termin realizacji pożyczki. Jeżeli chcemy dostać pieniądze, wystarczy, że przejdziemy przez trzy ekspresowe etapy. Pierwszym z nich jest aplikacja – musimy znaleźć pożyczkodawcę, którego oferta najbardziej nam odpowiada, a następie wysłać do niego formularz aplikacyjny. Większość firm pożyczkowych będzie wymagała od nas autoryzacji – odbywa się ona zazwyczaj w taki sposób, że przelewamy na konto firmy pożyczkowej minimalną kwotę pieniędzy. Proces aplikacji przebiega bardzo szybko, a kiedy zostanie zakończony przychodzi etap na weryfikację klienta.

Etap weryfikacji rozpoczynamy od przesłania formularza do serwisu panipozyczka.pl. Tam nasz formularz będzie czekał na rozpatrzenie. Zazwyczaj proces ten nie trwa dłużej niż kilkanaście minut, jednak musimy pamiętać, że zasada ta dotyczy jedynie dni roboczych. Jeżeli prześlemy formularz w święto lub weekend, będziemy musieli poczekać dłużej na weryfikację. Jeżeli przez proces weryfikacji przejdziemy pozytywnie nie pozostaje nam nic innego niż tylko czekać na szybki przelew.

Ostatnim etapem jest szybki przelew. Firmy pożyczkowe cenione są przede wszystkim za to, że błyskawicznie wypłacają pieniądze. W większości wypadków od momentu wysłania formularza do momentu wpłaty na nasze konto nie mija więcej niż kilka godzin. Tu oczywiście trzeba się liczyć z trybem pracy naszego banku – każdy bank ma swoje własne godziny, w których realizuje przelewy.

Do firmy pożyczkowej powinniśmy się zgłosić w momencie, kiedy nie możemy czekać na pieniądze – w przypadku banków oczekiwanie trwa znacznie dłużej. Musimy zdawać sobie sprawę, że banki są ograniczone przez prawo bankowe, które jest bardzo wymagające. W przypadku firm pożyczkowych zasady prawa bankowego nie obowiązują. Ponadto z oferty firmy pozabankowej korzystamy w momencie kiedy potrzebujemy stosunkowo niewielkiej kwoty pieniędzy na krótki czasu. Jest to szczególnie istotne, ponieważ tego typu pożyczki są wyżej oprocentowane od pożyczek bankowych. Jeżeli pożyczamy pieniądze na krótki czasu koszty wyższego oprocentowania nie będą dla nas dużym obciążeniem.

Inną kwestią, dla której oferty firm pożyczkowych cieszą się dużym powodzeniem jest mniej rygorystyczna weryfikacja klientów. Jeżeli nie mamy szans na uzyskanie kredytu w banku, nie oznacza to, że nie udzieli go nam firma pozabankowa. Tu mamy szansę na pożyczkę nawet wówczas, kiedy posiadamy inne niespłacone zobowiązania finansowe. Pożyczkodawca będzie wymagał od nas potwierdzenia stałego źródła dochodów – umowy o pracę, umowy zlecenie lub umowy o dzieło i jeżeli uzna, że mamy realne szanse na spłatę kolejnej pożyczki, może nam jej udzielić.