panipozyczka.pl

Pieniądze nawet w 15 minut

MASZ
PYTANIA?

FAQ

 • Co to jest pożyczka gotówkowa?

  Pożyczka gotówkowa to rodzaj pożyczki zawieranej na krótki czas pomiędzy pożyczkodawcą a pożyczkobiorcą. Podstawą pożyczki gotówkowej jest umowa zgodnie z którą pożyczkodawca zobowiązuje się pożyczyć pożyczkobiorcy określoną sumę pieniędzy na ustalony czas. Pożyczkobiorca zobowiązuje się do spłaty tego zobowiązania w terminie. Akceptuje on konieczność opłaty prowizji dla pożyczkodawcy, a także inne dodatkowe opłaty – odsetki karne, które naliczane są za przekroczenie terminu spłaty, czy usługi dodatkowe, w postaci choćby ubezpieczenia pożyczki. Pożyczki gotówkowe cieszą się bardzo dużym zainteresowaniem głównie na szybki termin realizacji. Klient korzystający z oferty firmy pożyczkowej może liczyć, że pieniądze znajdą się na jego koncie nawet po kilku godzinach od złożenia wniosku o pożyczkę.

 • Ile kosztuje skorzystanie z usług serwisu panipozyczka.pl?

  Serwis panipozyczka.pl jest całkowicie darmowy. Oznacza to, że za korzystanie z niego klient nie ponosi żadnych opłat. Ze szczegółami współpracy możemy się zapoznać czytając regulamin dostępny na stronie internetowej serwisu.

 • Jaką kwotę można pożyczyć?

  Kwota, którą możemy pożyczyć od firmy pożyczkowej będzie inna w zależności od tego, którego pożyczkodawce wybierzemy. Każda firma ustala swój cennik indywidualnie. W praktyce większość firm zajmujących się udzielaniem pożyczek może zaoferować swoim klientom od kilkuset do kilku tysięcy złotych.

 • Na jak długo można otrzymać pożyczkę?

  Poza kwotą pożyczki musimy zadeklarować również czas w jakim spłacimy nasze zobowiązanie. Każda firma pożyczkowa pożycza pieniądze na indywidualnie wybrany termin. W większości wypadków czas ten waha się od kilku dni do kilkunastu miesięcy. Szczegóły należy sprawdzić u wybranego przez nas pożyczkodawcy.

 • W jaki sposób otrzymam pożyczkę?

  Firmy pożyczkowe w przeważającej ilości przypadków wypłacają swoim klientom pożyczkę przelewem na konto bankowe. Najczęściej na wypłatę środków nie musimy czekać długo. Większość klientów otrzymuje przelew już po kilku godzinach od złożenia wniosku o pożyczkę. Sytuacja może wyglądać nieco inaczej kiedy składamy wniosek w okresie świątecznym lub w weekend.

 • Jakie wymagania powinienem spełnić, żeby przyznano mi pożyczkę?

  Należy liczyć się z tym, że firma pożyczkowa będzie miała w stosunku do nas określone wymagania. Są to zdecydowanie mniejsze wymagania niż w przypadku ubiegania się o kredyt w banku, jednak musimy liczyć się z koniecznością podania stałych źródeł dochodu – umowy o pracę, umowy zlecenie, czy umowy o dzieło. Pożyczkodawcy wymagają również, żeby ich klienci posiadali obywatelstwo polskie, a także byli pełnoletni.

 • Czy dane podane w serwisie panipozyczka.pl są bezpieczne?

  Wszystkie informacje, które podajemy w serwisie panipozyczka.pl są całkowicie bezpieczne. Serwis wymaga tylko tych danych, które są naprawdę niezbędne do otrzymania pożyczki. Nie przekazujemy informacji o naszych klientach osobom trzecim, nie wykorzystujemy ich również do innych celów niż te, które opisujemy w regulaminie dostępnym na naszej stronie internetowej.

 • Ile trzeba czekać na udzielenie pożyczki?

  Pożyczka w firmie pozabankowej jest zazwyczaj ekspresowa. Pracownicy serwisu panipozyczka.pl weryfikują nasz wniosek często w zaledwie kilkanaście minut. Jeżeli zostaniemy uznani za wiarygodnych, niemal natychmiast zapada decyzja o udzieleniu nam pożyczki. Na przelew czekamy około kilku godzin.

 • W jaki sposób sprawdzić jaką kwotę należy spłacić?

  Jeżeli nie mamy pewności jaką kwotę powinniśmy spłacić, przeczytajmy uważnie umowę, którą podpisaliśmy z naszym pożyczkodawcą. Będą na niej wszelkie potrzebne nam informacje. Należy dodać, że kiedy przekroczymy termin spłaty, zostaną nam naliczone odsetki, a w efekcie koszty pożyczki wzrosną.

 • Co się stanie, jeżeli z jakichś powodów nie będę w stanie spłacić pożyczki w terminie?

  Niekiedy zdarza się, że nie jesteśmy w stanie spłacić pożyczki w terminie. Nawet jeżeli wszystko wskazuje, że nie będziemy mieli z tym żadnych kłopotów. Jeżeli wiemy, że nie będziemy w stanie wywiązać się terminowo z naszych zobowiązań, powinniśmy niezwłocznie poinformować o tym naszego pożyczkodawcę i poprosić o przedłużenie terminu spłaty. Większość firm pożyczkowych oferuje nam takie rozwiązanie.

 • Jakie dane powinna podać osoba, która chce otrzymać pożyczkę?

  Żeby uzyskać pożyczkę powinniśmy podać nasze podstawowe dane, a więc imię i nazwisko, PESEL lub numer innego dokumentu, który potwierdzi naszą tożsamość. Często wymagany jest adres, numer telefonu, numer naszego konta w banku. Większość pożyczkodawców będzie oczekiwała od nas również udokumentowania stałych źródeł dochodu.

 • Czy w tym samym czasie można otrzymać więcej pożyczek?

  Zdarzają się sytuacje, kiedy firma pożyczkowa udziela klientowi więcej niż jednej pożyczki. Takie kwestie rozpatrywane są indywidualnie.

 • Czy klient ma możliwość spłacenia pożyczki przed czasem?

  Klient, który korzysta z usług firmy pożyczkowej ma możliwość spłaty pożyczki przed czasem. Jeżeli jesteśmy w stanie wywiązać się z naszych zobowiązań finansowych wcześniej, poprośmy naszego pożyczkodawcę o taką możliwość. Spłata pożyczki przed czasem pozwala nam znacznie zredukować jej koszty, nawet jeżeli stosowne opłaty uiściliśmy wcześniej.

 • Czy możliwe jest zaciągnięcie pożyczki w przypadku niespłaconego kredytu w banku lub innej instytucji?

  Sytuacje, w których firma pożyczkowa decyduje się na udzielenie pożyczki klientowi posiadającemu niespłacone kredyty w banku lub innych instytucjach nie należą wcale do rzadkości. Każda sprawa tego typu rozpatrywana jest przez pożyczkodawcę indywidualnie. Jeżeli dojdzie on do wniosku, że klient ma możliwości finansowe, żeby spłacić pożyczkę pomimo innych zobowiązań, prawdopodobnie nie będzie miał oporów przed jej udzieleniem.

 • Co w przypadku kiedy klient ma dodatkowe pytania?

  Pracownicy serwisu panipozyczka.pl chętnie udzielą Państwu dodatkowych informacji, jeżeli tylko zajdzie taka potrzeba. Prosimy o zgłoszenia za pośrednictwem formularza kontaktowego, który udostępniamy na naszej stronie internetowej.