Pieniądze nawet w 15 minut

MASZ
PYTANIA?

3 PROSTE
KROKI

 1. Wybierasz
  kwotę pożyczki
 2. Dopasowujemy
  pożyczkodawcę
 3. Otrzymujesz
  pieniądze na konto

POŻYCZAJ
ODPOWIEDZIALNIE

 • Odpowiedzialna decyzja pożyczkowa

  Decyzja o pożyczeniu pieniędzy od firmy pożyczkowej powinna być poprzedzona długimi rozważaniami i dokładną analizą naszej sytuacji. Należy zastanowić się, czy nas cel wart jest podejmowania tak poważnych zobowiązań. Odpowiedzmy sobie również, czy mamy szansę spłacić zobowiązanie.

 • Dopasowanie kwoty i okresu do swoich możliwości

  Klienci, którzy poważnie traktują kwestię swoich finansów starają się dopasować kwotę i czas spłaty pożyczki do swoich możliwości. Takie podejście pozwala im zaoszczędzić wiele stresu i czerpać z pożyczki jedynie same korzyści. Należy iść za ich przykładem.

 • Kontrola wymagań pożyczkodawcy

  Zanim wybierzemy firmę, w której będziemy ubiegać się o pożyczkę, powinniśmy sprawdzić jakie wymagania ma ona wobec swoich klientów. Niekiedy może się okazać, że nie spełniamy kryteriów danego pożyczkodawcy, warto jest się o tym przekonać zawczasu.

Oferta promocyjna - RRSO 0%

 • Szybko
  i bez ryzyka

  Korzystanie z oferty firmy panipozyczka.pl jest całkowicie bezpieczne i nie wiąże się z żadnym ryzykiem. Niektórzy z nas obawiają się skorzystać z usług firmy pozabankowej. Boimy się nieuczciwego pośrednika, a także ukrytych kosztów. Nasza firma oferuje Państwu błyskawiczną realizację transakcji i wysoki poziom bezpieczeństwa. Wystarczy, że wyślą Państwo do nas wypełniony formularz dostępny na naszej stronie internetowej, a my natychmiast zajmiemy się jego weryfikacją. Jeżeli zakończy się ona pozytywnie, pieniądze zostaną wypłacone na Państwa konto w przeciągu kilku godzin. Szczegółowe zasady współpracy z serwisem panipozyczka.pl można znaleźć w regulaminie dostępnym na naszej stronie internetowej. Zasady współpracy z naszą firmą są całkowicie jasne, dlatego nasi klienci nie ponoszą ryzyka.

 • Dyskretnie
  i bezpiecznie

  Wiele osób, które zastanawiają się nad skorzystaniem z usług serwisu panipozyczka.pl obawia się o bezpieczeństwo podawanych nam danych. Chcemy Państwa zapewnić, że wszelkie informacje o sobie, które przekazują Państw do naszego serwisu są całkowicie bezpieczne. Nie udostępniamy nim firmom, ani osobom trzecim. Zostają one wykorzystane jedynie w celu umożliwienia zawarcia szybkiej transakcji pożyczki. O wszystkich zasadach udostępniania danych można przeczytać w regulaminie naszego serwisu, do którego odsyłamy. Nasi klienci nie muszą się również obawiać o bezpieczeństwo danych w serwisie. Nasza firma przykłada szczególną wagę do odpowiednich zabezpieczeń, przez co nie istnieje ryzyko kradzieży danych. Naszym priorytetem jest dyskrecja i bezpieczeństwo naszych klientów, dlatego nie ma możliwości, żeby współpraca nie była udana.

 • Zawsze możesz się
  rozmyślić

  Każdy klient, który ubiega się o pożyczkę powinien być świadomy, że zawsze może się rozmyślić. Jeżeli po podpisani umowy doszliśmy do wniosku, że nie potrzebujemy już pożyczki, lub też wydarzyły się inne nieprzewidziane sytuacje, które sprawiają, że chcielibyśmy wycofać się ze zobowiązania, mamy taką szansę. Warunek jest jednak taki, że od czasu podpisania umowy nie może minąć więcej niż czternaście dni. Jeżeli zerwiemy umowę w tym czasie, będzie ona nieważna. Nie będziemy również musieli podawać motywów naszej decyzji. Cała procedura odstąpienia od umowy o pożyczkę jest zawarta w regulaminie naszego pożyczkodawcy. Żeby zrezygnować z pożyczki będziemy musieli wypełnić stosowny formularz i na przewidzianych przez pożyczkodawcę zasadach zwrócić pożyczone pieniądze.

 • Przedłużenie okresu
  spłaty pożyczki

  Kryzysowe sytuacje się zdarzają i nikt z nas nie może być całkowicie pewny, że uda się mu spłacić pożyczkę w terminie. Być może w międzyczasie stracimy pracę lub zostaniemy obciążeni poważnymi zobowiązaniami. Jeżeli przydarzyła się nam niespodziewana sytuacja powinniśmy zachować spokój. Nadal istnieje możliwość, że spłacimy naszą pożyczkę i nie zostaniemy obarczeni dodatkowymi kosztami. Powinniśmy jak najszybciej poinformować firmę pożyczkową, z którą współpracujemy, że nie jesteśmy w stanie spłacić naszego zobowiązania w terminie. Możemy ubiegać się o przedłużenie terminu spłaty pożyczki. Większość firm pozabankowych godzi się na ustalenie późniejszego terminu. Cała procedura może się różnic w zależności od konkretnego pożyczkodawcy, dlatego powinniśmy zapoznać się z regulaminem naszej firmy pożyczkowej. Odroczenie terminu spłaty pozwoli nam uniknąć naliczania karnych odsetek.

 • Niespłacenie
  pożyczki

  Niespłacenie pożyczki wiąże się z wieloma przykrymi konsekwencjami, dlatego wszystkie firmy pożyczkowe zachęcają swoich klientów do rozważnego podejmowania decyzji o pożyczce. Jeżeli cel, na który mają zostać pożyczone pieniądze nie jest dla nas niezbędny, lepiej jest zrezygnować z pożyczki. Pożyczkobiorca, który nie spłaca swoich zobowiązań w terminie zostaje obarczony dodatkowymi kosztami w postaci karnych odsetek. Tak więc koszty naszego zobowiązania znacznie wzrastają. Ponadto należy się liczyć z faktem, że firma pożyczkowa będzie chciała odzyskać swoje pieniądze. Rozpoczęcie procesu windykacji wiąże się z wieloma kosztami, które ostatecznie zostaną doliczone na poczet naszej pożyczki. Podobnie wygląda sprawa z kosztami wszczęcia i prowadzenia postępowania sądowego.